| DraZ a întrebat:

Stie cineva de ce aud invers in casti? Nu sunt lipite gresit canalele sau ceva, am incercat mai multe metode sa remediez problema dar totusi s-ar putea sa am eu vreo deficienta la urechi, am incercat si teste L-R precum acesta daca aveti vreun sfat sau ceva puteti sa imi lasati un mesaj in privat pe Facebook sau aici daca va este mai confortabil.

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

Ori sunt inversate gresit din fabrica ori poate ti se pare banal, dar si eu am patit, vezi ca pe casti ai L si R, pai pune R pe urechea dreapta si L pe stanga.