| SAdface_Sergio_1996 a întrebat:

Am incercat sa intru pe safe mode si apoi mi s-a dat restart la pc. Apoi am dat pe normal mode si tot restart isi da. Stie cineva de ce? Si cum as putea sa remediez problema?

3 răspunsuri:
| je29 a răspuns:

Peograms-accesories-system tools-system
restore, next... urmaresti pasii astia si ajungi la un calendar de unde bifezi ultima zi cu culoare mai inchisa si dai salvare(finish).

| SAdface_Sergio_1996 explică (pentru je29):

Nu pot intra in windows. Nu intelegi? Doar in bios, atat.

| Metalifor a răspuns:

Daca aveai deepfreez-ul instalat, nu mai ai ce sa ii faci, pentru ca poate sa fie din cauza lui, cel mai bine salvezi datele si reinstalezi windows-ul. sau te duci la cineva care stie sa faca asta ca sa nu ramai fara date. bafta! funda?