| LeeMinHo00 a întrebat:

voi aveti ask.fm?
Am vazut ca multi au, e un fel de moda. e la fel de popular precum facebook-ul?
daca aveti puteti sa-l lasati.

1 răspuns:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

E logic ca nu e la fel ca facebook-ul, e mult mai prost.
Nu pot sa cred ca exista oameni atat de plictisiti de viata incat pun intrebari, de cele mai multe ori anonime altora. Mi-am facut si eu cont, cel mai probabil din plictiseala, am pus intrebari la cateva persoane si fara sa ma ascund.Asta-i farmecul ask-ului, sa pui intrebari anonime, unele sincer, chiar ma sperie, iar altele ma amuza.