| Venti a întrebat:

Stie cineva de ce cand sunt cu un prieten pe terraria (eu tinand serverul) eu cand mor nu pierd decat bani, iar el tot, respawnandu-l doar cu itemele de inceput. Ajutor!

Folosim versiunea 1.2.4.1!

1 răspuns:
| xRaduC a răspuns:

Salut! Prietenul tau e cel mai probabil sa aiba ''DIFICULTATEA CARACTERULUI'' - nu a lumii - pe MEDIUMCORE. Spune-i sa s-il dea pe SOFTCORE daca vrea sa nu piarda decat niste banuti la fiecare death. Trebuie sa isi faca un caracter nou. big grin