| tiby256 a întrebat:

Stie cineva de ce imi da eroarea : "AC3SP.exe has stopped working." cand intru in assassin creed 3? L-am instalat, am jucat si dupa 2 zile, cred, mi-a dat eroarea asta... Stie cineva cum se poate rezolva?

5 răspunsuri:
| answers98 a răspuns:

Ai umblat la fisierele jocului, ai vrut sa te loghezi pe un cont Ubisoft sau ce? Poti incerca repunerea cracku-lui sau vezi daca e original pe manualulu jocului.

| tiby256 explică (pentru answers98):

Nu am facut chestia ai cu ubisoft, cand mi-am instalat prima oara jocui a mers fara cu uplay si toate chestiile alea...

| answers98 a răspuns (pentru tiby256):

E original sau e de pe net?

| tiby256 explică (pentru answers98):

Piratat

| answers98 a răspuns (pentru tiby256):

Mai pune crackul odata.