| Lucianadr7 a întrebat:

Stie cineva de ce nu merge serverul de cs 1.6? Doar eu ma pot conecta cu ip care apare la server, nu se poate conecta nimeni prin ip meu dinamic, cum pot face? Precizez ca sunt la digi.

4 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Ai făcut port forwarding?

| Matei_Mihai_Alex_1971 a răspuns:

Salut. Poti incerca pe https://fshost.me. Tot ce trebuie sa faci e sa iti faci un cont si sa apesi in coltul din dreapta sus pe "Create Server", langa sigla, sa selectezi acolo jocul (in cazul tau, te vei duce pe ultimul de pe prima coloana), dupa regiunea, sa-i pui un nume si sa scrii cati playeri sa joace. Daca mai ai intrebari, ma poti contacta pe discord Matei02Mihai#4572. Funda?

| Lucianadr7 explică (pentru Matei_Mihai_Alex_1971):

Păi si acolo imi da ei server, nu pot sa adaug serverul meu

| Matei_Mihai_Alex_1971 a răspuns (pentru Lucianadr7):

Pai tu vrei sa te conectezi pe server comunitare sau sa faci tu unul?