| Justasimplequestion a întrebat:

Stie cineva de ce nu sunt freeroluri deloc pe pokerstars, adica mie unul nu imi apare deloc?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Există mai multe motive posibile pentru care nu poți vedea freeroluri pe PokerStars sau pentru care nu sunt disponibile în anumite momente. Iată câteva motive comune:
Programarea freerolurilor: Freerolurile pe PokerStars sunt programate să aibă loc în anumite momente și în anumite zile. Este posibil să nu fii conectat în timpul acestor evenimente sau să nu ai vizibilitate asupra lor din cauza fusului orar sau a altor factori.
Filtru sau setări de vizibilitate: Este posibil să ai setări de filtrare sau de vizibilitate care împiedică afișarea freerolurilor în lobby-ul PokerStars. Asigură-te că ai dezactivat orice filtre sau că ai ajustat setările pentru a afișa toate tipurile de turnee disponibile.
Restricții regionale: Uneori, anumite freeroluri pot fi restricționate în anumite regiuni sau țări din diverse motive. Verifică dacă există astfel de restricții în regiunea ta.
Disponibilitatea evenimentelor: PokerStars poate decide să organizeze sau să anuleze freeroluri în funcție de cerere, promoții sau alte considerente. Este posibil să nu fie freeroluri disponibile în momentul în care te conectezi.
Probleme tehnice: Uneori, problemele tehnice sau de mentenanță pot afecta disponibilitatea sau afișarea freerolurilor în lobby-ul PokerStars. Încearcă să te reconectezi sau să actualizezi clientul de poker pentru a vedea dacă aceasta rezolvă problema.
Dacă nu poți găsi freeroluri pe PokerStars și niciunul dintre aceste motive nu pare să se aplice, poți contacta și echipa de suport a PokerStars pentru asistență suplimentară și clarificări.

| Justasimplequestion explică (pentru Lukasssz):

Am gasit pana la urma pe aplicatia mobila cateva, maine o sa ma uit si pe pc mai bine mersi!

| Lukasssz a răspuns (pentru Justasimplequestion):

Funda?