| Cezar_Demidov_1997 a întrebat:

Stie cineva de unde iau un cont gratis de minecraft premium dau funda si puneti siteurile
MCLeaks.net
http://freeminecraftgiftcode.net/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa gasesti site-uri cere sa iti dea conturi gratis pentru nimic. Nici Minecraft, nici alte jocuri/aplicatii. Nimeni nu e asa de binevoitor incat sa dea conturi pe gratis. Daca ar gasi cineva o cale sa "hackuiasca" baza de date a vreunui joc cel mai probabil hackerul ar vinde conturile la un pret mai mic. Oricum Ideea e ca tot ce vezi "free" sunt scam-uri.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| devBee a răspuns:

In afata de site-urile astea nu cred ca exista (de fapt, cred ca al doilea site e fake, dar sa zicem)... Imi pare rau sa te dezamagesc sad.

| Cezar_Demidov_1997 explică:

Nu puneti scuzati de scriere