| Crazyghost a întrebat:

Stie cineva hackuri pentru triburile? dar sa nu fie scripturi de farmare. dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| EdiT a răspuns:

Nu exista hackuri pentru jocurile browser. Poti incerca cu milioane videouri de pe youtube ca tot nu merge!

3 răspunsuri:
| Luchis a răspuns:

Stiu eu intra pe mess si trimite numele de utiluzator si parola contului la triburie_inogame da ezact asa triburie fara,, L'' in 24 de ore primesti 5000 de luptatori cu toporul 5000 arcasi resurse 50000.
Emailul cu numele de utilizator si parola trebuie trimis la triburie_inogame@yahoo.com.

| Crazyghost explică (pentru Luchis):

Ma, tu ma crezi prost? pleaca de aici cu tepile tale laughing auzi la tine fara l, oare de ce e fara l ma? ce teapa ieftina