| WhoWhoWho a întrebat:

Stie cineva niste jocuri de strategie gen starcraft sau warcraft? Sau jocuri de actiune care sa fie gen call of duty. dar nu miniclip sau ceva de genul asta! Dau funda la cele mai bune happy

Răspuns Câştigător
| Claudiu003 a răspuns:

Stiu eu niste jocuri putin mai vechi:Castelul Walfstein, Red Fection 1 si 2, Unreal Tournament si cal of duty pana la 4 si apropo a aparut si star craft 2 Funda? Plsbig grin

| WhoWhoWho explică (pentru Claudiu003):

Mersi, dar cui sa-i dau funda? big grin

4 răspunsuri:
| Claudiu003 a răspuns:

Star craft 2; Call of Duty1, 2,3, 4,5; Red faction1, 2; Castelul Walfstein; Unreal Tournament; Counter Strike 1.6;-Halo : Combat Evolved-Halo 2
-Halo 3
-Halo : Reach
-Call of Duty 2
-Call of Duty Modern Warfare
-Crysis 1
-Crysis : Warhead
-Crysis 2
-The Punisher
-Resistance
-Mass Effect 1
-Mass Effect 2
-Infernal
-Borderland
-Battlefield
-Medal of Honor
-Far Cry 1
-Far Cry 2
-Red Dead Redemption
-Just cause 1
-Just cause 2
-Killzone
-Duke Nukem
Funda?

| andrey663 a răspuns:

Poti sa joci si Hard to be a god.e foarte fain jocu. evoluezi de la un mic om care tragi cu arcu la tras cu pusca pistoale etc; sau call of duty modern warfare 3; l-am terminat si e bestial jocul; sau mafia 1.2; L.A NOIRE.; GTA4 Episode form liberty city.trebuie sa ai componente bune le pc dar merita jucat; God of war;

| WhoWhoWho explică (pentru andrey663):

Este un fel de fable?