| serau999 a întrebat:

Stie cineva niste jocuri in care faci misiuni si esti si liber prin oras ca si prototype sau spiderman 3?
Va rog daca stiti sa imi spuneti si mie dar va rog mult ca ma plictisesc!
Si daca va ajuta, sa stiti ca nu imi merge prototype si spiderman 3 dar va rog sa nu ziceti de GTA-uri ca ma enerveaza jocurile alea, si nu imi merge saint row 2 deci va rog spuneti-mi cateva!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Atunci e de rau. Uite un joc dragut, dar nu stiu daca iti merge(daca nu ti-a mers saint row 2).
Incearca mafia 2 sau 1(dar de preferat 2, ca e mai placut si ai mai multa libertate).
Sau JustCause(Dar ai nevoie de ceva componente...)

| serau999 explică (pentru sltlp):

Vai ce mi-ar placea sa imi mearga mafia 2 si just cause 1 imi merge dar nu mi se pare ca te lasa liber sau daca te lasa liber te rog sa-mi spui sau sa-mi dai un link de youtube in care iti arata daca poti sa fii liber dar mersi oricum.

| sltlp a răspuns (pentru serau999):

Cauta tu la mafia 2 free ride mode.