| serau999 a întrebat:

Stie cineva un joc in care sa faci ce vrei tu prin oras intre misiuni ca si prototype dar nu prototype sau spiderman 3 ca alea nu imi merg deci daca stie cineva asa genuri de jocuri va rog sa imi spuneti!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

De ce nu-ncerci gta sau saints row?

| serau999 explică (pentru CM7YRE):

Ba, mie nu-mi merge saint row 2 si de la 2 in sus si gta-urile nu-mi plac ca nu imi merge gta 4 deci daca ai cerintede de sistem de la sain row 1 damile te rog sau daca ai alte jocuri cum am zis prototype sau spiderman 3 damile te rog.