| RazvanIlie a întrebat:

Stie cineva un server Minecraft 1.5.1 non-premium si sa fie creative mode.Multumesc.Dau

Răspuns Câştigător
| WyndFTW a răspuns:

Creative.server-romania.ro -1.4.6
sau
play.melonmc.com -1.5.1 ( dupa ce te loghezi scrii /server creative )

5 răspunsuri:
| WyndFTW a răspuns:

Creative romanessc si 1.5.1 cele 3 cuvinte care nu merg mana in mana rolling on the floor in primul rand:
1.5.1 nu este oficial lansat e pre-release este foarte buggy si nau avut timp sa faca cei dela bukkit dala pentru server.
2.Server creative si romanesc nu gasesti asa usor ( sa gasesti si populat e aproape 0 ).

| RazvanIlie explică (pentru WyndFTW):

Nu vreau neaparat romanesc. Orice limba si orice versiune pana la urma doar creative sa fie.

| pufuletzuu a răspuns:

nu e chiar non-stop Daca nu merge ma contactezi la Florinel_pufulet2002@yahoo.com

| Coctail_Claudiu_S._1998 a răspuns:

Mc.legendcs.com deschis 24/7 rpg deschisi la sugestii cu plug-in de shop si multe altele 1.7.9

| Rimkool a răspuns:

Razvanline daca vrei un sv de minecarft creative, uite unu:Creativr.minecarft-romania.com sau.ro daca nu merge ma contactezi prin TPU enjoi!