| bogant23 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi jocul The Stalin Subway 1?

Răspuns Câştigător
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Atunci descarcă de pe alt link. ai acolo sus o căsuţă de căutare. scrii acolo numele la joc.

4 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Caută "The stalin subway 1 tpb" si dai click pe primul link, apoi il descarci, funda?

| bogant23 explică (pentru AntoniSoulesOne):

Am incercat dar gen download-ul mi se opreste la 97% de fiecare data.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru bogant23):

Atunci poate e o problema la tine. nu stiu. descarca-l de pe net atunci.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru bogant23):

Atunci descarcă de pe alt link. ai acolo sus o căsuţă de căutare. scrii acolo numele la joc.

| bogant23 explică:

Metionez ca nu il vreau cu bani.