| LikeAfuckingBoss a întrebat:

Stie cineva vreun cod de GTA San Andreas care face full la skillul de zbor? (Flying Skill)... Si daca se poate si Driving Skill big grin. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Alin1009 a răspuns:

NATURALTALENT - iti pune skill la tot de la bicicleta la avioane

| IuLy_Iulyyan_1989 a răspuns (pentru Alin1009):

Nu exista parole (coduri) pentru asa ceva. Daca ar exista ti-as spune.

3 răspunsuri:
| IuLy_Iulyyan_1989 a răspuns:

Nu exista asa ceva.Trebuie sa te plimbi fara sa pici sa sa se distruga.

| IuLy_Iulyyan_1989 a răspuns:

Nu exista parole pentru asa ceva.Trebuie sa te plimbi fara sa pici sa sa se distruga.