| Lorodana a întrebat:

Stie cineva vreun hack, cheat, tricks, orice de genul pentru World of Tanks?

2 răspunsuri:
| Lorodana explică:

Nu stie nimeni nimc vreo "smecherie" la wot? auzise-m ca esista un cod cum sa devii invizibil sau sa iti maresti puterea de penetrare!

| KodrutZ a răspuns (pentru Lorodana):

Da, se cheama "skill". Adicatelea fa upgrade-uri, level up la echipaj si invata unde sa tragi, unde sa mergi pe harti, cum sa te pozitionezi cind esti angajat direct cu un inamic si, inainte de orice altceva, sa te uiti pe harta si sa iti ajuti echipa la nevoie.