| Iliutz a întrebat:

Stiti ce va jocuri shother gen code of honor asa cu grafica buna fara monstri robotzi mutanti cu shangun Ak47. Cel mai buna raspuns si rapid primste funda.

Răspuns Câştigător
| Florin_2034 a răspuns:

BodyCount,Borderlands,BattleField 3, Halo,Prototype, Call of Duty4, Just Cause 2, Lost Planet2, Terminator.Cam atat daca vrei dai FUNDA astept!

3 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Renegade Conquer. Contact jack. Serious Sam. Nemesis. Fredom Fighter.Chaser. Rogue Troper.

| AlexIonete a răspuns:

Crysis 2

| abanu7 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Call of Duty 2, este un joc de razboi si este super, altul este Counter-Strike 1.6