| einsten a întrebat:

Stiti conturi Club Penguin de memberi care inca nu au expirat si inca parinti platesc sa fie memberi? spunetile!

2 răspunsuri:
| Merisorr a răspuns:

Toate conturile pe care intra prea multi utilizatori sunt raportate ca fiind furate, parintii platesc o singura data la club penguin, iar daca intra alt utilizator pe acel cont club penguin anunta parintiiwinking. Si acum pe bune daca am stii un cont de membru chiar crezi ca ti l-am da?! Cand stii bine ca cineva a platit sa fie membru?! Am fost membru o saptamana intreaga fara sa pletesc nimic. Cum? Cei de la club penguin m-au rasplatit pentru cele 2000 de zile de cand joc big grin Asa ca tine-te de joc si lasa trucurile happy

| einsten explică (pentru Merisorr):

Spui minciuni