| raresul25 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste parole la club penguin va rog memberi daca nu si asa

Răspuns Câştigător
| mariaaa a răspuns:

Nu sunt parole la club penguin...big grinbig grinbig grinbig grinDbig grinbig grin

12 răspunsuri:
| stefan31 a răspuns:

Iti spun o parola decat daca imi zici numele tau de la clubpenguin! P. S normal ca si parola.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol ba voi sunteti batuti in cuie straight face rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fgdghfhygjyg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai tu si cu to tul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care ii parola ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti dau dau o parola care e bogata si a aparut si in ziar ca cel mai bogat pinguin imi dai parola daca da contacteazama pe mesenger si vb. acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mesengerul meu este petcuceza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mesengerul meu este petcucezar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mesengerul meu este petcucezar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naoshuve

| raresul25 explică:

Te
chjd