| crStyle a întrebat:

Stiti cumva cam ce jocuri imi pot merge pe acest calculator? http://www.diabloscomputer.ro/......-duo-e8400

Macar League of Legends sau SA-MP...?

Dau funda

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Hei! Pc-ul acela are si procesor, la fel si suficienta memorie ram incat sa poti rula LOL la cele mai mari setari, dar marea problema este ca nu are placa video dedicata, ci mai degraba una integrata. mai cumpara pe langa si un r7 240 ddr5, pune-o la pc, si vei juca LOL foarte bine pe el.

Bft!

2 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Asta mi se pare mai mult a fi pc pentru server, si nu nu o sa iti mearga nimic pe el...(adica jocuri 3d)

| crStyle explică:

Dar nici League of Legends nu-mi merge?