| IamPharell a întrebat:

Mi-am luat un PC de la cineva, mai exact http://www.quantelectronic.de/......_26670.htm asta. este identic tot ce are asta am si eu. Si m-ar interesa cine se pricepe sa imi spuna. am o placa de baza Lenovo 6138dz4 si vreau sa stiu daca pot pune i5 pe ea si 8 gb rami. am cautat dar nu gasesc pe google. Dau cea mai mare funda.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Neee in mai putin de 1 an pc-ul ala devine piesa de muzeu! Nu se mai fabrica de mult procesoarele pentru el! ( 775 LGA ) Ce sa ma zic si de memoria ram, dar nu te va ajuta cu nimic un upgrade, e deasit de mult pc-ul!