| Andrei_Madalin_2002 a întrebat:

Stiti cumva cat costa transportul pe amazon america daca produsul pe care l cumpar costa 36$?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa afli cand faci comanda pentru iti va fi afisat pretul. Nu are nicio treaba valoare produsului cu transportul.

| mihai69 a răspuns:

Costă fix cât scrie acolo, în funcție și de modul de trimitere selectat (normal, expres etc.).
Asta dacă nu cumva nu scrie „This item does not sell in Romania", caz în care nu-l poți cumpăra. Mă rog, nu în mod direct.