| Cornel_NedelCu_1998 a întrebat:

Stiti cat poate costa transportul daca cumpar o placa video pentru calculator de pe amazon?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde din ce tara este.
Niciodata pretul ala incercuit nu este real. In 99% din cazuri daca vanzatorul nu este Amazon si este doar vanzator afiliat, nu va trimite in Romania.
Deci bagi frumusel produse in cos avand grija ca vanzatorul sa fie Amazon si te duci la checkout. La final de tot, inainte sa platesti, afli toate costurile de expeditie.
Pentru asta trebuie sa ai un cont la Amazon.

1 răspuns:
| Ercjiaai a răspuns:

Depinde din ce tara o cumperi. Poate costa intre 50-200 euro