| Andreyutzy a întrebat:

Stiti cumva cum pot sa joc Heroes Might and Magic 3? FUNDA!

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ti-l instalezi si il joci, nu stiu ce vrei tu mai exact sa stii.

| Andreyutzy explică (pentru Zenithf):

Pai vreau sa stiu site-ul de pe care pot sa-l descarc sau site ul pe care pot sa joc online...

| Zenithf a răspuns:

Nu pot sa-ti spun, ma iau astia si ma duc la parnaie...hee hee

| Zenithf a răspuns:

Ar mai fi o varianta, sunt siteuri de pe care poti downloada gratis, dar trebuie sa-ti faci cont pe ele, si dupa aia fie trebuie sa cumperi nu stiu ce, fie sa completezi ceva survey-uri ca sa iti dea dreptul sa downloadezi cateva programe.

| GrimRaider a răspuns:

Add me, iti dau link : finitisebi@yahoo.ro, nu e cine stie ce