| anonim_4396 a întrebat:

Stiti jocu halo trial? Ei bine este o demonstratie care merge bine online si este amuzanta. Mai stiti jocuri bune fara virusi care sa mearga online? Mici,mari,urate,frumoase, vreau doar sa stiu daca mai sunt altele care merg {gen halo trial}.Sa fie cu orice. Fara counter strike!

2 răspunsuri:
| Moldoveanul a răspuns:

Te referi la Halo: Combat Evolved (demo)? Daca da, atunci incearca un joc FPS, gen Call of Duty, Battlefield, Bulletstorm, Metro 2033. Majoritatea au campanie singleplayer (6-20 ore) si multiplayer (ore nelimitate de joaca).

Lista completa de jocuri FPS (multumesc, Wikipedia! :D) :
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_first-person_shooters

| elgin a răspuns:

Stiu jocu