| Partenie_Sabina_1995 a întrebat:

Stiti jocul Howrse? Am vazut pe youtube multe hackuri pentru permise si equus. Vreau si eu sa imi pun unul dar sa fie gratis si fara virusi.As dori sa mearga iar cine pune cel mai bun hack, care merge(daca se poate online dar daca nu sunt merge si dowladat)primeste bratele lui morfeu sau piatra filozofala

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Tu de ce nu le dai gratis? Atunci nici hackurile nu o sa fie gratis, nimeni nu da ceva gratis.winking

1 răspuns:
| AllyAlly2a a răspuns:

Nu ai voie cu hack, daca te vor prinde vei fi sanctionata. Oricum, nu sunt multe hack-uri care merg, si oricum nu sunt gratis acelea care probabil merg, fiindca nimic nu e gratis, chiar si pe un joc.