| ThePunkGuy34 a întrebat:

Stiti jocuri asemanatoare lui Metro 2033 si Metro Last Light? Jocuri cu atmosfera apocaliptica, shooter dar si horror.Merci!

3 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Fear(toata seria)

| ReplayHD a răspuns:

S.T.A.L.K.E.R.

| yeti54 a răspuns:

Wolfenstein: The new order - nu are chiar atmosfera apocaliptica dar e foarte fain e fps si e cum ar fi holocaustul dar cu arme din viitor
Special ops: the line - jocul asta este destul de fainut nu e chiar fps dar e shooter si e faina evolutia personajului principal
Saints Row: Gat out of hell - asta mai mult amuzant decat horror e fain ca toata actiunea se petrece in iad dar din pacate are poveste cam acurta
Call of Duty: Black Ops 2/ Modern Warfare 3/ Ghost/ Advanced Warfare - nu prea cred ca jocurile astea au nevoie de descriere
Sper ca te.am ajutat si chiar daca nu sunt ceea ce cauti iti sugerez totusi sa le joci pentru ca merita
Cya