| gabythe a întrebat:

Stiti jocuri gen:Farmerama,Travian sau Forge of Empires sa fie jocuri PC, nu Browser? Lasa-ti niste exemple cei care stiti.Multumesc!

2 răspunsuri:
| 53b1k4 a răspuns:

Age of Empires, Warcraft III, Savage astea sunt de strategie pentru ca asa am inteles din intrebarea ta...Bafta! Funda?big grin

| gabythe explică (pentru 53b1k4):

M-am referit la jocuri in care sa-ti construiesti o ferma sau jocuri in care sa iti construiesti sate pentru a te lupta.(Jocuri PC)Warcraft si Savage nu sunt prea de departe de Metin(Jocuri putin asemanatoare intre ele).