| Cineva12 a întrebat:

Stiti jocuri PC misto? Imi place sa ma joc pe pc

4 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Uite o lista cu ele: scarface the world is yours,the punisher,battlefield vietnam, battlefield 2, marc ecko's getin up, made man etc.

| BitZzaa a răspuns:

Pes 2011, pes 2012 daca iti place jocurile cu fotbal

| alexaly11 a răspuns:

Ai putea incerca Metin2 (e un drog) adica te apuci de el si nu mai te poti lasa... mda.
Cs ar fi o alta alegere buna. (Counter Strike) ai putea juca cu booti sau multiplayer
Gta iti recomand aceasta gama de jocuri deoarece mie mi-a placut cel mai mult. ai putea alege daca ai un PC bun gta san andreas
Call Of Duty. un joc shooter extrem de fainh'
Black and White daca iti place strategia de lupta, un joc minunat terminat de mine ti-l recomand
Total Ovendose ff frumos jocu'
S4League un joc multyplayer foarte frumos gen gta cmb cu metin si cu cs.
Fifa 008 daca iti plac jocurie football.
GultyGearX2 un joc fighter daca iti place il recomand
Cam atat mi-a venit in minte dar daca mai vr imi tr mesaj prv si iti sp mai multe. Bafta!

| rareswow a răspuns:

Eu iti zic grand theft auto san andreas si joacal multyplayer daca tii l-ai luat iti dau eu un server de romani