| PoisonedArrrow a întrebat:

Stiti niste coduri pentru Gladiatus online? Orice fel de efecte. Funda

4 răspunsuri:
| Anon1mxD a răspuns:

Prostilor alea sunt facute cu cheat engine sau ceva de genul...nu poti avea hack pentru. ca gladiatus e un joc browser care se joaca cu ajutorul unui browser de internet iar pentru a functiona un asa anumit "hack" trebuie implementat un virus in serverul lor [ in baza lor de date]

| PoisonedArrrow explică:

Dar am vazut pe yoyube ca avea ala lvl 1 si 100000000 gold si nu cred ca e trucaj

| rock4ever_7188 a răspuns:

Nu cauta ca nu exista :p

| Roberto_Robi_1990 a răspuns:

Bai sa stiti ca exista hack pentru gladiatus dar o sa primesti hack de la administratori