| Rrs123 a întrebat:

Stiti o placa video foarte buna, dar sa fie ieftina care sa mearga bine.Calculatorul meu "minunat" da crash (adica se inegreste ecranul, sta cateva secunde si se lumineaza la loc) si cand vreau sa dau o comanda.
VA ROG raspundeti ca nu mai suport sa imi dea crash la fiecare minut

1 răspuns:
| Vlaad2 a răspuns:

In primul rand nu se numeste,, crash'' si ai pus monitorul in placa de baza ca sa fie pe placa video de la procesor ca sa verifici daca intr-adevar este placa video? Pot fii si alte cauze nu neaparat placa video. In al doilea rand pana in ce suma sa fie placa video?