| Green4Apple a întrebat:

Stiti un hack de Howrse pliz?
FUNDITTZA

Răspuns Câştigător
| Rarres a răspuns:

Iti dau eu hack daca imi dai marul de aur si raza lui helios.

| Green4Apple explică (pentru Rarres):

Bine,dar da hackul

24 răspunsuri:
| UnicornsAreLove a răspuns:

Dar chiar nu tie rusine? Strici munca altora eu am fost hackata si aveam 70 de zile.Sa vezi cum e sa petreci 2 luni pe un joc si dupa cineva sa vina sa iti ia munca sa o arunce pe fereastra!

| AnaPink123 a răspuns:

Eu stiu, dar, trebuie instalat.
Da-mi MP pe Howrse-Ma cheama Anuca
Trebuie sa-mi dai un mar de aur si o piatra filozofala sau doar 1 dar al hestiei.
Contact me Howrse-Romainian Server->http://www.howrse.ro/member/privateMessage/?to=Anuca

| Ecoly a răspuns:

Stiu un hack foarte bun.Il dau pe marul de aur.pg mea:http://www.howrse.ro/joueur/fiche/?id=466644

| trineeee a răspuns:

Si eu vreau sa fiu, cine ma ajuta primeste 20 al-5-lea element+13 pachete nyx

| trineeee a răspuns:

Va rog ajutati-ma si pe mine! Cine ma va ajuta va primi un mare cadou! dar va rog ajutati-ma! adresa mea de mes este :
patru_oana_diana2002@yahoo.com
De cand vreau sa aflu asta
Dupa ce ma ajutati, sa imi aduceti aminte de cadoul pe care vi-l voi da!
Va voi cumpara 555500000000permise
daca vreti sa va ajut pe howrse, daca vreti in realitate va dau un aipod, trei tacicrim, 2aifonuri.
dar cu conditia ca m-a ajutat!
,

| Kristina10 a răspuns (pentru trineeee):

Fa Aura, taci, "aipod"?"tacicrim"?"2 aifonuri"?
Te stiu, faaai paparuda. Te dracu sa te ia.
Ai doar 8 ani
Ba sa nu o credeti ca va face permise, e o impostoare care se da drept 1 moderator pe Hw.ro

| trineeee a răspuns (pentru Kristina10):

Daca nu crezi tu Kristina10 nu ma intereseaza ca este adevarat.
Recunosc nu sunt trineeee adevarata dar nu e o crima daca imi pun numele acesta.

| Oanita556 a răspuns (pentru trineeee):

Te stiu esti Aura, Beyonce, qRita etc de pe Howrse.ro. laughing Nu mai te face tu desteapta aici, ai doar 9 ani, in loc sa te bucuri de "copilarie", te apuci de spart conturi. in locul tau macar as invata romana ( lacrima) si macar daca vreau sa scriu 1/2 cuvinte-n engleza, caut in dictionar, pe net gasesc ceva (iPad, iPhone) :-) Bafta

| trineeee a răspuns:

Green4Apple ai hack?
Ma ajuti si pe mine te rog?
promit ca sparg doar doua conturi!
sau spargi tu si imi zici parola.
Dar daca ma ajuti o sa primesti un super cadou! Dar este surpriza.

| trineeee a răspuns:

Deci cine ma ajuta?

| Alinutzu1998 a răspuns:

Daca gasesti PAROLA pentru hack Til dau eu Adresa mea de mass este alin_bosu98@yahoo.com Cauta parola sau cumpara parola ca am gasit pe net site care zice sa cumperi folderul acela cu parola! Astept parola si iti dau HACKUL. Il am deja in pc.

| trineeee a răspuns (pentru Alinutzu1998):

Eu sunt de acord Alinutzu1998
dar la ce te referi
ca pot sa sparg parole de pe howrse cu ajutorul tau?

| Rarres a răspuns:

Da-mi id tau prin mp la howrse pe contul gozila
da?winking

| Rarres a răspuns (pentru Rarres):

Green4appel mai vrei hack-ul?

| AmyLove277 a răspuns (pentru Rarres):

Imi dai si mie un hack te rog, unul online, te rooog, si am o intrebare, tu esti RaresMihai2100? Dami mp la contul Suvite

| Kristina10 a răspuns:

Alinutzu1998 stii ca am sansa de a te spune moderatorilor ca ai Hack? Stii ca-ti poate sterge contul ptk ai Hack?

| Green4Apple explică (pentru Kristina10):

rolling on the floor))))) LOL, vai daca ai avea si tu hack l-ai folosii asa ca taci

| Horsyy a răspuns (pentru Kristina10):

Da' nu stii ce cont are.

| Vladuuu a răspuns:

Incearca aici : http://icehacks.com/howrse-v2-1b-cheat-download-2011
Daca il iei il vreau si eu ca nu-mi merge sa-l descarc

| Vladuuu a răspuns:

Incearca aici: http://icehacks.com/howrse-v2-1b-cheat-download-2011
Daca reusesti sa-l iei da-mi-l si mie

| Vladuuu a răspuns:

Incearca aici : http://icehacks.com/howrse-v2-1b-cheat-download-2011.
Daca reusesti sa-l iei de pe net da-mi-l si mie.

| Thedeath_Angelof_1989 a răspuns:

Cine poate sa imi dea si mie o parola pentru hack, ii trimit programul. daca o aveti puteti sa o trimiteti pe mess, id-ul meu este angelofthe_death.

| trineeee a răspuns (pentru Thedeath_Angelof_1989):

Ce program i trimiti?