| Dany2K_4697 a întrebat:

Stiti un hack talisman online care sa creasca level sau sa dea gold mai mult/t-points? Si daca da cineva cont talisman lvl 70+.
Raman dator + funda pentru hack sau cont.(lasati id daca aveti cont).

1 răspuns:
| Alexandru_Petcu_1997_ZBAX a răspuns:

Am cautat hack-ui si majoritatea sunt doar kk-turi pentru private..sau nu merg in plus am auzit ca e unu care ar merge (nu stiu care, cum se numeste)dar cand iti bagi contul si parola iti da ban automat servarul..deci nici nu apuci sa te loghezi sa faci lvl mai usor se poate e un program OuPilot in caer bagi cateva comenzi sa iti bata mobi singur... daca ai pet cu def iti i aduna dropurile dat trebuie sa ai neaparat pet cu mana sau regenerare HP daca vrei sa faci bot... eu joci pe Scorpion King nume Rifada daca ma prinzi online iti spun cum sa faci (app cont de +70 nu iti da nieni fara bani )sau trade pe alte servare eventual