| Ilarionus a întrebat:

Stiti un youtuber roman care joaca transformers war of cyberon?

5 răspunsuri:
| Z3R0H0uR a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/xDanielx2012, te cunosc Daniel, m-am uitat la toate videoclipurile tale inainte. :p Ti'l recomand pe Danix! :D

| xDanix1998 a răspuns (pentru Z3R0H0uR):

M-am reapucat in forta cu noul meu pc happy daca ai skype putem sa jucam ceva jocuri impreuna gen world of tanks sau world of warplaneswinking

| Z3R0H0uR a răspuns (pentru xDanix1998):

Momentan nu pot juca niciun joc. sad Am o problema cu placa video...

| Ilarionus explică:

Nu are nici un sens ce mi-ati dat voilaughing))

| xDanix1998 a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/xDanielx2012 e canalul meu o sa ma apuc de acest titlu in aprocximativ o saptamana daca te abonezi si esti activ poate apari cu mine in world of tanks sau world of warplanes impreuna cu niste abonati;)