| Kanpeki a întrebat:

Care este cel mai popular youtuber roman?

Răspuns Câştigător
| Idkidk a răspuns:

Bună,
Uite Top Vloggeri Romani : http://www.cooltivator.ro/de-stiut/t/top-vloggeri-romani

7 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cui ii pasa?

| Kanpeki explică (pentru Th3AbSinTh3):

Mie.
Asa ca ori raspunzi ori nu mai postezi degeaba. happy

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru Kanpeki):

Nu postez degeaba, e la "Conversatii", eu sunt curios cui ii pasa? Adica raspunsurile pe care le vei primi vor fi doar subiective, nimic obiectiv, pentru ca nu face nimeni un astfel de top sau face, dar nu prea e nimeni in masura sa faca un astfel de top.

Uite, mie imi place foarte mult munca lui Alex Cozma, are canalul "Atentie, cad mere", dar multi n-au auzit de el...

| Idkidk a răspuns:

Mulţumesc frumos pentru fundiţă!

| Kanpeki explică (pentru Idkidk):

No problem.

| Idkidk a răspuns (pentru Kanpeki):

smug

| Roseek a răspuns:

Dani Mocanu