| GermanDianaAlexandra a întrebat:

Stiti vreun Joc ONLINE cu cai ( cam ca Alicia ONLINE )? Ca eu nu pot juca Alicia fiindca e in Cooreana si nu stiu limba, dar oricum cine o stie Cooreana?

2 răspunsuri:
| UnPisic a răspuns:

Http://aliciagame.com/guide/download
A aparut versiunea in engleza a jocului. Si ca alte jocuri, ai putea incerca Star Stable Online (desi nu recomand, fiindca trebuie sa platesti mai mult, ca la Alicia la inceput) sau Riding Club Championships pe facebook.

| anaYOyoYO a răspuns:

Pai de ce te complici cu Cooreana? Cauta in dictionar pe net sau daca ai acasa un dictionar Cooreana-Romana atunci poti intelege Cooreana. Fundoi!