| oanceabogdanandrei a întrebat:

Stiti vreun program de micsorat lagul laserverul de cs 1.6? un site de unde il pot descarca. Pluginul cel mai folositor FUNDA!
Urgent!

Răspuns Câştigător
| chronoStrix a răspuns:

HL Booster si Booster Lite MM. Ai aici: http://www.tutorialecstrike.com/hlbooster_webmod.html link de download si tutorial de instalare.
De fiecare data cand pornesti serverul apasa Alt + Ctrl + Delete, te duci acolo sus la Procese, cauti in lista aia hlds.exe, dai click dreapta pe el, Set priority si bifezi Real Time.