| Skynettt a întrebat:

Stiti vreun site de unde sa pot descarca modele de avioane pentru jocul Microsoft flight simulator? dau funda.:$%!

2 răspunsuri:
| LucaTheodor a răspuns:

Nu ai cum! Dar depinde de tip! Versiunile bune au de la developare multe avioane, iar cele mai proaste au foarte putine.

| VATSIM a răspuns:

Gasesti avioane gratuite ce le poti instala pe www.flightsim.com si pe www.avsim.com, insa recomand avioanele de la PMDG care sunt simulate in detaliu, acestea nu sunt gratuite. Daca zbori pe un boeing de la PMDG, instalezi scenarii pentru aeroporturile unde zbori, si mai zbori si online alaturi pe retele virtuale de zbor precum VATSIM, n-o sa regreti. Succes