| .::CyBeR::. a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri cu avioane 3D ceva cu avioane din al II-a razboi modial sau cu avioane de sec 21, dar sa nu fie microsoft flight simulator x.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Battlefield 1943

4 răspunsuri:
| User a răspuns:

Wow ce misto... da' cand or sa se faca jocuri 3D cu Horia, Closca si Crisan?thinking

| .::CyBeR::. explică:

Paul27 si ce legatura are raspusul tau cu intrebarea mea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc un joc, air show si folosesc si ochelari 3d.intra pe miniclip si dai acolo flying sau 3d si iti apar. dar acum nu stiu cum sa vad jocul normal nu mai vreau cu ochelari.

| Manfred a răspuns:

Battle station midway battle station pacific, heroes of the pacific atack on pearl harbour blazing angels il-2 sturmovik