| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca nu ma puteti ajuta, dar totusi intreb: Am descarcat GGMM pentru a instala masini in Gta San Andreas si am "reusit", dar cand sa sa intru in joc dau "Start Game", " Load Game, (imi aleg salvarea) si cand sa itru in joc se incarca pn` la jumate si iese din joc. Ce ar putea avea si ce pot face?

4 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Poate pentru ca ai instalat prea multe masini cu grafica prea grea pentru pc/joc. Poate ca nu ai schimbat cfg-ul unor masini si de aceea nu se incarca.Sau pur si simplu una sau mai multe masini au bug.

| andreyozaur a răspuns:

Eu cred ca ai modificat ceva care nu trebuia am 2 solutii :
1. Sterge ce ai pusi inlocuieste cu ce au fost ( alea originale ne moodificate)
2.Dezinstaleaza si Reinstaleaza Gta Sa si nu fa modificari multe.

| selenasel a răspuns:

Pai ancepe alt joc si da-mi raspunsul peste 3 zile

| AliBal a răspuns:

Hei Dj am aceeasi pb ca si tine doar ca am instalat masinile cu sa-mi...pb este la fel se incarca pana la jumate si iese din joccryingstraight facestraight facestraight facestraight face daca gasesti o solutie sau ceva te rog contacteaza-ma la id: alin98_alinutz... sper sa gasesti o solutietonguehappy baftawinking