| Skatornius a întrebat:

De curand am instalat GGMM pentru Gta Sa (jocul il am de mai demult, original de pe Dvd, nu descarcat), am bagat 2 mods cu masini, mi-am dat seama in jumate de ora cum sa instalez modurile, le-am instalat si am intrat in joc. Am dat start game, load game si am ales un joc salvat. Dar cand sa se incarce, s-a incarcat doar pana la jumate si s-a oprit (melodia aceea inca se mai auzea), asa ca am dat ctrl+alt+del si am inchis jocul, daduse o eroare, am dat click pe end now. Am facut asta de vreo 3 ori si tot la fel. GGMM sau cele 2 moduri imi afecteaza jocul?

1 răspuns:
| Grumpy123 a răspuns:

GGMM nu are nimica. Cele 2 moduri afecteaza jocul.Inlocuiestele cu alte moduri, vezi.