| BonCoeur a întrebat:

Stiu ca suna cam ciudat dar, joc de aproximativ 5 ani un joc MMORPG.9dragons este acest joc. M-am invatat cu el, adica stiu mai tot ce se poate despre el.Am incercat n-jocuri si din cate am observat, niciunul nu prea se compara cu acesta.Intrebarea mea ar fi, mai exista jocuri de genul acesta? Daca da, care sunt alea?

4 răspunsuri:
| spRYnt3R a răspuns:

Salut! stiu eu jocuri sunt:World of Warcraft,Warcraft,Drakensang, Star Craft, poate ca acesta nu seamana cu el da o sa til dau Call of duty si Call of juarez

| MihailPop a răspuns:

Eu joc Metin2 si Aika si mi se par OK sunt tot RPG-uri. Daca nu leai incercat uita-te peste ele

| BonCoeur explică (pentru MihailPop):

Fara suparare dar Metin2 nu are o grafica asa de buna si nici skilluri asa de multe.Si in plus stai la grind de iti ies peri albi pana faci un level laughing.

| MihailPop a răspuns (pentru BonCoeur):

Poate dar incearca si pe unele private cum ari fi TiberMT2 sau GothicMt2 unde lvl maxim ajunge si la 127-Gothic si 247-Tiber, ai arme noi armuri noi cu alte cuvinte un nou metin2. Ai si cate un skill nou sicresti mai repede si faci mai repede yang. Funda?big grin