| TheBoss8106 a întrebat:

Suneti-mi un metin pvm-pvp pe care ratele sa depaseasca 500% sau sa cresti repede si lvl max 250 sau 255 in afara de : merkury mage osiris energy valmondial delivrance hammer sau x

Răspuns Câştigător
| Danutz_5575 a răspuns:

Eu personal joc metin2 Explossivebig grin E super tare...te astept! NickName: GuruTal3nt

5 răspunsuri:
| TheBoss8106 explică:

Ce regat esti?

| Danutz_5575 a răspuns (pentru TheBoss8106):

Regat Blue! Te astept...o sa te ajutbig grin

| TheBoss8106 explică (pentru Danutz_5575):

Mie nu imi merge contul, am intrat pe mess am incercat sa deblochez contul' si cand am intrat pe joc imi tot scrie ca e blocat

| Danutz_5575 a răspuns (pentru TheBoss8106):

Pai iti trimite pe email activarea contului! Verifica imboxbig grin
Baga danutz_finutz01 la Ymess daca mai ai nelamuriri! Bafta