| pitbullbulterier a întrebat:

Sunetimi si mie ce jocuri online sa ma joc, in afara de metin si cs

6 răspunsuri:
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Tetris!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe jocuri care merita jucate in lumea asta doar trebuie sa ai un pc cat de cat decent
ex:Far Cry 1, 2, 3, Call Of Duty (1-9),Medal O f Honor, Mafia 1, 2 si exemplele pot continua

| MihaiGe a răspuns:

Aion,4story,Cabal,ourworld,club penguin, 8 ball poll, boyworld.
Cam atat!
Bafta!

| StonemAlly a răspuns:

Crossfire gen cshappy
Cabal, Talisman online, Aika Online
League of legendsbig grin

| LyonSsS a răspuns:

Uite aici www.ggames.ro un blog de jocuri romanesc si gasesti multe, pe diferite categorii si cu review. Vezi ce iti place, verifici daca iti merge pe pc ( are jos creinte de sistem) si te joci linistit.

| LyonSsS a răspuns:

Intra si tu pe www.ggames.ro si vezi acolo multe jocuri pe diferite categorii. Ce iti place ii dai drumu si te joci! Bafta la jocuri