| popavlad3 a întrebat:

Sunt adevarate miturile alea despre San Andreas? Miturile alea ca a aparut in joc OZN si Bigfoot. Eu ma gandesc ca ar fi moduri alea. Eu joc San Andreas din 2007 si nu am vazut asa ceva in joc

1 răspuns:
| ReddY25 a răspuns:

Da,sunt 999% moduri de pe n site-uri, nu le gasesti in jocul default oriunde ai cauta.Sunt de fapt doar locatiile acestora iar pe Youtube le gasesti inca si acum deci sunt niste moduri de pe diverse site-uri. Daca chiar vrei, le gasesti de descarcat