| CyBeRnEtiCk a întrebat:

Sall cine joaca gta san andreas? stiti cumva unde gasesc ozn ca vad niste luminite pe cer prin munti si bigfoot exista ziceti-mi si mie toate miturile adevarate din sa. Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| xDavidx a răspuns:

Salut! Acest Joc GTA San Andreas este un joc facut 80% Real. Deci iate dupa realitate BigFooT este tot un mint si OzN -uri la San andreas poti gasi in unele aeroporturi nu mai stiu exact care sunt acelea, deci incearca in cele mai mari Aeroporturi.
Succes!

3 răspunsuri:
| HaLoGeNNN a răspuns:

Ozeneurile se vad rar noaptea in zona 69 langa acea baza militara.
Big foot nu exista, aia de pe Youtube au mod

| CyBeRnEtiCk explică:

Tot n-am gasit ozn-uri

| Kristii a răspuns (pentru CyBeRnEtiCk):

Alex nici nu vei gasi ozn-uri! Si cine joaca gta-sa SAMP haideti 86.105.27.115:7777