| danimicu200 a întrebat:

Sunt razboinic, joc metin2 european, ce bonusuri ar trebui sa imi pun pe arma si pe armura ca sa pentru lupta mai bine?

2 răspunsuri:
| spaghetty a răspuns:

Am jucat pe ala.Trebuie sa bagi MAXIM semiom si tarie daca ai noroc chiar daca taria nu prea conteaza.Si pe armura trebuie aparari sabie, pumnal de astea

| Haskyy a răspuns:

Pentru war ar trebui sa pui forta, critica.patrunzatoare daca vrei sa dai cu amgile mult baga pe arma daca are sati pice paguba copetentei mai amre de 15 pe armura e bine sa-ti pui HP, defens sabie, 2 maini, pumal,,,,,
un mic tutorial pentru war :
http://metin2ro.forumh.net/t16890-tutorial-bonusuri-war-corppvp
pentru war pentru duel ar fi bine sa fi pe CORP
Funda?