| bNe a întrebat:

Ce bonusuri Trebuie sa pun in arma si armura pe metin2 pvp sa fiu bun in duel am razboinic lvl 120? Funda:X

1 răspuns:
| Execution a răspuns:

Pai pe arma semiom full si tarie si jos pui la ultimele doua bonusuri de exemplu daca esti anti sura tare impotriva sura sau etc pe armura pv aparari (sabie avantai fulger sau etc nu neaparat pe toate doar cate iti pica) si jos tot asa depinde anti ce esti la ara poti pune la ultimele doua de exemplu rezistenta impotriva sura si tarie +25 si pe armura poti pune rezistenta anti ninja si pv 1k sau cat e pe mt respectivwinking