| Micut123 a întrebat:

Sunt servere private de metin la care poti folosi coduri? Daca da imi dati linkul Plzzzz.

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Acum cativa ani pe unele servere mergea @04141 si scriai cu caractere ingrosate, acum mai merg doar set_w si set_r.

| immaBeast a răspuns:

Când spui coduri, la ce te referi?
Nu există coduri din alea care să le tastezi în chat şi primeşti bani, iteme şi etc.
Doar dacă eşti admin poţi să foloseşti anumite comenzi, dacă nu, nu poţi folosi.
Există hack-uri ( care sunt ilegale şi nu îţi recomand să le foloseşti ).

| zaqxswcde123 a răspuns:

Nu cred ca poti, da intra sa vezi. https://www.youtube.com/......tps?/watch