| razvix a întrebat:

Imi puteti da niste servere private de metin 2 no hamachi, dar puneti si linkul
?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu unu razvi se numeste sadawmt2 e super dar te cam scoate mai mereu e otel la sop, sirius, semi om ect e super smecher crede-ma

30 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Joacă-te pe mt2 us, nu e privat dar e super fainbig grin sunt inele de xp la shopuri(playeri), si, spre deosebire de ro, poţi face p reprede, piatra spirit este doar 40k, la metine pică pietre pe care le poţi face +5 si sunt ff scumpe(30-40kk una) smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o intrebare pentru tine si sper sa nu te superi! tu esti cel din poza? cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.metin2gx.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.skymetin.ath.cx e cel mai tare te deconecteaza cam des dar e cool iti da armat GM iti da orice in afara de P ca sa interzis:) metine, bossy orice:D arme +9 full +9 sansa fierarului de a reusi un obiect 100% exp 1000% o gramada:D app am lvl 85 si joc de 125 de minute si am stat si la metine si la bosi si ma si deconectat! incercati THX

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum functioneala dracia asta de pagina ca am 11 ani u? ma cheama denis, ori cum incearca metinu sa vazi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu habar n-am dar as vrea si eu sa stiu vreun svr de metin privat cu rats 1000 cat de vreo 4 zilecrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.metin2.ro/ non hamachi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wa frate ce dracu la ani tai joci metin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga la hamachi RockYT-1-2-3...etc pw mt2 la toate ...GA^_^ si GA*_* iti vor da mc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate cauta si tu metin2 candylongju ca e foarte tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.metin2.fun
nu te scoate deloc din joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca trebuie sati creezi cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall...iti dau eu 2... extrem metin 2 linkul mt2.extremt2.info si metin 2 Gx server 3 linkul www.metin2 gx.ro;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Phoi... big grin as zice si ti-as recomanda metin2 famous asa.mai pentru incepatori laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate fara suparare parca esti emobig grinlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vere daca vrei metin2 bun incearca unu chinezesc sunt cele mai bune. www.metin2.co.kr e cel mai tare server. si stiu ce spun am exp in metin2. am fost si GM, dar am inchis serverul.era extrememt2. daca vrei uitate pe youtube de el si vezi ce misto era:P:P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://xat.com/CopiiNebunaticiNeNumim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mane tu cel cu metinele chinezesti daca imi explici si mie cum poti sa bonusezi in coreana sau unde imi fac contlaughingscuze da nu stiu chineza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba un server metin2 misto este extremt2.ro extre nu extrem ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FanMetin2 e calumea rau intra frate si o sa vezi ce jmecher e :P

Http://www.fanmetin2.ro

;) e super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, unu foarte misto :P
http://www.fanmetin2.ro
Intra si nu o sa mai pleci;)

| razvix explică:

Eu sunt

| ROXYUTZA a răspuns:

Un metin ff frumos cu toate armele, armurile +9, cresty ff repede, multi bani ar fi metin2 fun, dinamik, sau blacknight [ aici e mai greu sa-ty faci calul armat sau militarwinking]

| nejyangel a răspuns:

Nu e el cel din poza... e de pe net

| wDenyy a răspuns:

1.Metin2 Hammer
2.Metin2 Ro
3.Metin2 Hotstyle
4.Metin2 Sunrise
5.Metin2 Syera
6.Metin2 Steel
7.Metin2 Arena
8.Metin2 Apollo
9.Metin2 Gx
10.Metin2 Mondial
Sunt toate faine! Funda? :*

| predator123 a răspuns:

Da este cam metin empirerolling on the floor)

| xSupraDoza a răspuns:

Ba nici mata nici tu nu sunteti nici unu in poza aia =))) sincer sa vas spun e Andy Sixx(sau poate alex evans... nu prea stiu despre el dar in schimb dau info andy sixx=) ) dintr`o formatie rock ce se numeste Black Veil Brides;) Uitati Dovezilee >:) http://www.google.ro/......tp?/search

| Lgz_HeadShot_1998 a răspuns:

HammertMt2 PVP No Hamachi, Este un metin foarte frumos si il recomand tuturor celor care se cred in stare sa joace un PVP adevarat, La item shop puteti dona 3 euro pentru 10k Puncte status si 5 euro pentru item modat cu 7 bonusuri din aceasta lista :
MAX. PV - +30000
MAX. PM - +30000
VIT - +10000
INT - +10000
STR - +10000
DEX - +10000
Viteza skill - +250%
Regenerare PV - +250%
Regenerare PM - +250%
Sansa de necunostinta - 100%
Sansa de otravire - 100%
Sansa de incetinire - 100%
Critic - 100%
Patrunzator - 100%
Semi-om - +250%
Pagube absorbite de PV - 100%
Pagube absorbite de PM - 100%
Sansa de a fura PM - 100%
Sansa de a bloca atacul - 100%
Sansa de a evita atacul cu sageti - 100%
Rezistenta sabie - 100%
Rezistenta 2 maini - 100%
Rezistenta pumnal - 100%
Rezistenta sageti - 100%
Rezistenta evantai - 100%
Rezistenta clopot - 100%
Rezistenta magie - 100%
Rezistenta la foc - 100%
Rezistenta la fulger - 100%
Rezistenta la vant - 100%
Sansa de a reflecta atacul - 100%
Rezistenta la otrava - 100%
Tare impotriva razboinic - 100%
Tare impotriva ninja - 100%
Tare impotriva sura - 100%
Tare impotriva saman - 100%
Rezistenta razboinic - 100%
Rezistenta ninja - 100%
Rezistenta sura - 100%
Rezistenta saman - 100%
Imun la necunostinta
Imun la incetinire
Atac - +10000
Aparare - +10000
Paguba medie - +100% (doar pe arma - orice arma)
Paguba competentei - +50% (doar pe arma - orice arma)